„Posdílíme s vámi naše zkušenosti, pozitivní i ty méně, které nám obojí pomáhají na cestě při budování důvěryhodného a pro byznys prospěšného HR servisu. Pokusíme se vás inspirovat příběhy, zaměřenými na angažovanost a motivaci zaměstnanců a manažerů, i využívání on-line nástrojů, ulehčujících práci nejen při hledání talentů.”

Josef Šindelka, Senior Global Strategy Manager (EMEA & APAC), People

Program

8.30 – 9.00          Registrace účastníků

9.00 – 9.20          Zahájení setkání a představení tématu

9.20 – 10.00        Angažovanost zaměstnanců v éře transparentnosti a sdílení informací
Kateřina Gábová, Senior HR Manažer, Czech Republic and Eastern Europe, People

„V současné době vidíme všude kolem sebe tendenci k větší transparentnosti, otevřenosti, sdílení informací – v politice, veřejném životě, a samozřejmě také v zaměstnání. Lidé chtějí více vědět a chtějí mít možnost věci ovlivnit. Ráda bych se s vámi podělila o praktické ukázky toho, jak se nám daří zaměstnance zapojit, ale také o příklady toho, kdy se nám to nepovedlo a jak jsme se z toho poučili. Obojí nám pomáhá k udržování vysoké angažovanosti zaměstnanců a věřím, že se jedná o přenositelné nástroje, které se dají uplatnit i v prostředí jiných společností.“

10.00 – 10.40     The Hiring Engine: a Community based approach to Talent Acquisition
Tyler Golden and Dee O’Meara, Talent Acquisition Managers, People

„We will share the story of how the Red Hat’s community based approach to Talent Acquisition has allowed us to achieve aggressive hiring goals without the use of external agencies . And how social networks and on-line tools help us to bring talents.
Příspěvek bude prezentován v anglickém jazyce bez překladu.

10.40 – 11.00     Přestávka na kávu

11.00 – 11.40     Z Brna do celé Evropy
Markéta Dovrtělová, HR Manager , EMEA People Infrastructure, People

Krok po kroku vás provedeme tím, jak se nám v Brně podařilo vybudovat úspěšný EMEA Shared Services tým i další HR role, které v současné době zastřešují vybrané HR oblasti nejen napříč Evropou, ale i na globální úrovni.“

11.40 – 12.20     A co na to říká byznys?

Panelová diskuse účastníků exchange mítinku se zástupci klíčových HR interních zákazníků na téma přidaná hodnota HR pro byznys: Co funguje a co bolí; Jak moc (málo) HR naslouchá potřebám byznysu a přizpůsobuje servis; Kde vychovává, rozvíjí, pomáhá a kde spíše nařizuje; Proč by HR mělo zůstat na “výplatní listině” firmy?
Moderátor diskuse: Josef Šindelka, Senior Global Strategy Manager, People

12.20 – 12.45     Prohlídka prostor společnosti

12.45 – 13.00     Rozloučení, závěr setkání

 

O společnosti

Red Hat je americká IT společnost, celosvětový lídr v oblasti poskytování komplexních služeb a řešení v oblasti IT postaveném na Open Source software. Naše řešení využívá vice než 90% společností umístěných v žebříčku Fortune 500. Brněnská pobočka byla založena v roce 2006 a od té doby velmi dynamicky roste. Dnes je se svými více než 700 zaměstnanci největším vývojovým centrem firmy Red Hat na světě.