logo-saplogo_behavior_final_superfine

Prezentující: Ondřej Mlček, SAP ČR & Karol Höger, Globesy SK
Agenda:

Věděli jste, že více než 58 % nepokládá roční hodnocení za efektivně využitý čas? Na webináři se budeme věnovat inovativnímu přístupu k procesu hodnocení.

  • Jak sladit firemní strategii s cíli zaměstnanců?
  • Jak budovat firemní kulturu zaměřenou na výkon?
  • Jak umožnit spravedlivější a smysluplnější proces hodnocení postavený na průběžné zpětné vazbě?
  • Jak podpořit transparentnost a objektivnost v hodnocení?

Na tyto a další důležité otázky budeme hledat odpovědi v průběhu webináře. Samozřejmě nezapomeneme vše ukázat na příkladech reálných projektů v Čechách a na Slovensku.

Partnerem webináře je společnost GLOBESY.

Proces hodnocení je webový seminář ze série SAP HR virtuální akademie. Během virtuálních setkání se s Vámi odborníci z presales a consultingu SAP dělí o reálné zkušenosti a osvědčené postupy globálních i českých firem v oblasti řízení lidského kapitálu. Cílem SAP HCM týmu je ukázat Vám best practice, které vznikají dynamicky s rozvojem cloudových HR řešení.
Semináře jsou primárně zaměřeny na řešení současných HR výzev s cílem optimalizovat čas i náklady a praktickou realizaci business strategie. Věnují se také specifickým situacím, kterými se zabývá regionální HR komunita a přináší také reálné ukázky a scénáře.
Váš názor nás zajímá, proto jsou jednotlivá setkání interaktivní a reagují na Vaše konkrétní potřeby – témata seminářů máte možnost ovlivnit prostřednictvím hlasování. Navíc je nahráváme a společně s dalším obsahem sdílíme, abyste je měli k dispozici i pro Vaše budoucí využití.

 

Registrace: emailem na simona.valaskova@sap.com

Účast na webináři je zdarma. Detaily k připojení Vám zašleme den před webinářem.