Sophia Solutions, s.r.o.

logo-sophia

Sophia Solutions, s.r.o. – Hledáte cestu k prosperitě vaší firmy? Víte, jak naplno využívat lidský kapitál ukrytý ve vašich zaměstnancích? Vyplatí se vám investovat do talent managementu? Pomůžeme vám najít odpověď na tyto otázky a transformovat vaše HR oddělení do role strategického partnera vedení společnosti. V oblasti Human Capital Management se pohybujeme řadu let a naši spokojení zákazníci vědí, že dokážeme společně najít nový směr nejen pro jejich HR oddělení.

Sophia Solutions je česká firma založená v roce 2002. Specializujeme se na řešení zaměřená na podporu řízení – využívání a zhodnocování podnikových dat pomocí datových skladů (včetně oblasti big data), reportingu a datových analýz, na strategické řízení lidského kapitálu a na řízení výkonnosti a efektivity společnosti. Posláním naší společnosti je pomáhat zákazníkům při jejich rozvoji. Naše práce nás baví, děláme ji naplno a snažíme se, aby se pozitivní atmosféra přenášela také k našim zákazníkům.

Pro naše partnery, zákazníky i zaměstnance chceme být vždy první volbou.


SAP ČR, spol s.r.o.

logo-sap

SAP ČR, spol s.r.o. je dceřiná společnost SAP SE působící v České republice již od roku 1992. Díky znalosti lokálního trhu se českému zastoupení podařilo navázat mimořádně úspěšnou komunikaci se zdejšími podniky a organizacemi. Výsledkem je současných více než 1 200 českých zákazníků, z nichž velká většina patří ke špičce českého hospodářství a státní administrativy.

SAP ČR v současné době zaměstnává 272 pracovníků ve dvou pobočkách, kteří se kromě obvyklé obchodní a marketingové činnosti věnují také dalším vysoce kvalifikovaným činnostem jako výzkum a vývoj, poradenské a implementační služby, školení a podpora zákazníků. V Praze se nachází regionální zastoupení SAP ČR, brněnská pobočka funguje jako vývojové a lokalizační středisko pro celou střední a východní Evropu. V Praze se také nachází třetí a současně největší zastoupení SAP v České republice – SAP Business Services Centre Europe. Centrum sdílených služeb má téměř 700 zaměstnanců, kteří poskytují podporu v oblasti financí a lidských zdrojů pro pobočky v Evropě a Africe.


Časopis Profi HR

profi-hr_120x80pxČasopis Profi HR je odborný dvouměsíčník, který se zabývá problematikou HR. Časopis je určen pro odbornou veřejnost, jako jsou HR manažeři, personalisté a ostatní pracovníci odpovědní za řízení a vedení lidí. Měsíčník se obsahově zaměří na poskytování aktuálně praktických rad, například case studies, zahraniční trendy a nástroje v managementu nebo inspirativní know-how pro vedoucí pracovníky v oblasti řízení lidí. Dalšími hlavními tématy jsou recruitment, vedení a motivace, politika odměňování (včetně tématiky zaměstnaneckých benefitů), vzdělávání a rozvoj zaměstnanců, řízení, informační technologie pro personální management nebo právní výklady v legislativě.